Jak zdobyć za darmo 1500 mil Miles&More2 min read

Miles&More jest popularnym programem milowym należącym do sojuszu lotniczego Star Alliance. Dzięki uczestnictwu w programie możesz zbierać mile lotnicze i wymieniać je na loty, podniesienie klasy rezerwacyjnej czy pobyt w hotelach.

Poniżej przedstawiam jak zdobyć dodatkowe 1500 mil w programie Miles&More.

Miles&More

Jeśli jeszcze nie posiadasz karty Miles&More to możesz założyć darmowe konto tutaj. Zaufaj mi, przyda Ci się 🙂 Przy rejestracji otrzymasz powitalne 500 mil. Po wykorzystaniu wskazówek z tego artykułu, możesz zebrać na dzień dobry aż 2000 mil.

Instrukcja krok po kroku:

1. Pierwsze 500 mil.

Zarejestruj się na portalu Verimi – jest to niemiecki portal ułatwiający logowanie w różnego rodzaju serwisach bez konieczności wpisywania loginów i haseł każdorazowo.

WAŻNE: Promocja obowiązuje przy rejestracji do 31 stycznia 2019 roku.

Rejestracji na portalu możesz dokonać tutaj. Polecam włączyć w przeglądarce opcję tłumaczenia z języka niemieckiego, no chyba, że dajesz radę z niemieckim.

Podczas rejestracji podajesz jedynie podstawowe dane. Potem przechodzisz do ustawień swojego konta i uzupełniasz dane o swój nr karty Miles&More.

I to tyle, właśnie 500 dodatkowych mil wpłynęło na Twoje konto. Mile powinny pojawić się natychmiast. Przynajmniej u mnie tak było.

2. Kolejne 500 mil

Żebyś mógł otrzymać kolejne 500 mil, musisz uzupełnić swój profil jedynie o dane adresowe.

Dodatkowe mile zostaną dodane do Twojego konta w ciągu tygodnia od momentu uzupełnienia profilu.

3. Ostatnia prosta

Jeśli chcesz otrzymać komplet 1500 mil, Verimi prosi o weryfikację video Twoich danych z dowodem osobistym. Jeśli nie czujesz się komfortowo z okazywaniem swojego dowodu osobistego do kamery, nie musisz tego robić.

Podsumowanie

Spełnienie tych 3 powyższych kroków powinno zająć Ci nie więcej niż 5 minut a dodatkowe 1500 mil wpadnie na Twoje konto.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, koniecznie daj mi znać w komentarzu. Będę wdzięczny jeśli podzielisz się nim także ze znajomymi.

Udanych lotów!
Krystian

Komentarze

Koniecznie zajrzyj też tutaj

Jak mieć 8 tygodni urlopu w 2019 roku

Sprawdź

Planowanie podróży - 9 rzeczy o których nie możesz zapomnieć

Sprawdź

13 miejsc, które warto odwiedzić w styczniu

Sprawdź